جمعه, 3 آذر 1396

واحد‌های ستادی


چند رسانه ای


انتشارات قبله اول


تحلیل و تفسیر


مقالات


گفت و گو


معرفی کتاب

معرفی كتاب: گاهشمار رویدادهای تاریخ معاصر خاورمیانه (جلد اول 1850- ...
كتاب «گاهشمار رويدادهاي معاصر خاورميانه» پژوهش ...
معرفی كتاب: گنجینه های قدس
ثار اسلامي داخل ديوار قدس كه حدود 2000 اثر در ...
معرفی كتاب: مجمع اللغات
نگارنده در كتاب، ضمن بررسی سیر تاریخی فرهنگ‌ها ...
معرفی كتاب: منبع‌شناسی امام خمینی و انقلاب اسلامی: (كارنامه منابع ...
کتاب حاضر نسخه اول از طرح کلان و جامع کارنامه ...
معرفی كتاب: نخبگان خاورمیانه
کتاب نخبگان خاورمیانه اولین «فرهنگ رجال» خاورم ...

امانت از کتابخانه تخصصی فلسطینمعرفی نشریات


دفاتر نمایندگی


نظر سنجی


چقدر درباره فلسطین اطلاعات دارید ؟

ارسالآخرین اخبار

«سید ابوالقاسم رحیمیان» دبیرکل اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری گفت با مروری بر وقایع و حوادث اخیر درمنطقه پی خواهیم برد که سیاست های خصمانه آمریکا ، سرمنشاء اشغال و اشغالگری در ...
در دیدار دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان؛ مصطفوی: باید باتمام توان قضیه فلسطین را برای جوانان تبیین كنیم 
در این دیدار دکتر زهرا مصطفوی صبیه حضرت امام خمینی(ره) نسبت به فعالیتهای صورت گرفته در استان گیلان بدون افتتاح دفتر، اظهار خرسندی کردند و بر ضرورت فعالیتهای بیشتر در استان گیلان تاکید کردند.
جمعیت دفاع از ملت فلسطین با حضور در موکب مسجد مقدس جمکران اقدام به توزیع اقلام فرهنگی در حمایت از فلسطین و به آتش کشیدن پرچم رژیم اشغالگر قدس در این موکب کردند.
تیم شاخه ورزشی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در مسابقات موی تای با حضور تیم هایی از استان‎های تهران و البرز با اقتدار به مقام قهرمانی رسید.
"هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. " این فرمان خمینی بزرگ و امام انقلاب اسلامی است. فرمانی که تا امریکا این مجسمه ظلم، امریکاست، جاری و ساری است و تکلیفی همیشگی بر همه مظلومان و محرومان جهان است.
دکتر زهرا مصطفوی دختر حضرت امام خمینی (ره) رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور پیامی درگذشت حاج حسن سلیمانی پدر بزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسل ...
نشست تخصصی کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین تحت عنوان اعلامیه بالفور و روایت یک قرن استعمار و اشغالگری با حضور دکتر حسین اکبری رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای مجمع جهانی بیداری اسلامی در تالار ...
دیدار صمیمانه اعضای اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن رحیمیان تولیت محترم مسجد مقدس جمکران
آیت الله سید محمد سعیدی با اشاره به این که خداوند متعال زمین را به عنوان بستری برای استفاده توسط انسان‌ها قرار داده، اظهار کرد: یکی از آموزه‌های قرآن کریم تلاش برای حراست، حفظ و آبادانی زمین است .
آیت الله علوی گرگانی مرجع عالیقدر جهان تشیع با اشاره به اینکه در دنیا کشوری نداریم که به اندازه فلسطین تحت ظلم واقع شده باشد ابراز امیدواری کردند که بزودی شاهد پیروزی ملت فلسطین بر رژیم صهیونیستی ...
دکتر زهرا مصطفوی دختر حضرت امام (ره) رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین امروز با «مانوئل گالیانا» مولف کتاب صهیونیسم و بحران مالی اروپا دیدار و گفتگو کرد.
مراسم رونمایی از کتاب «صهیونیسم و بحران مالی در اروپا» با حضور «مانوئل گالیانا» مولف کتاب و «رضا منتظمی» کارشناس ارشد روابط بین الملل برگزار شد.
نشست تخصصی «نقش لابی صهیونیستی در مواضع ضد ایرانی ترامپ» باحضور «ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران و «حسین کنعانی مقدم» کارشناس مسائل غرب آسیا از سوی خبرگزاری قدس در دفتر جمعی ...
روز جهانی و هفته‌ی ملی کودک امسال همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) در سراسر کشور برگزار شد.
دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با امام جمعه محترم موقت شهرستان رشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی دیدار کردند .
متن پیام ویدئویی شیخ نعیم قاسم معاون دبیركل حزب ا.. لبنان به اولین اجلاس همبستگی با كودكان و نوجوانان فلسطینی در تهران 
باید توجه داشته باشیم که مسئله تنها به وجود رژیم صهیونیستی در فلسطین خلاصه نمی‌شود، فلسطین در واقع ایستگاه آغازین انتشار پروژه صهیونیستی به کل کشورهای منطقه و جهان است.
صفحه1از6123456.بعدي.برو

به روایت تاریخ

اعلامیه بالفور 
روایت یک قرن استعمار و اشغالگری در فلسطینعکس


گرافیک


کلیپ


DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0